• 45+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jagai, RoyTechnische stafAss.-trainer/coach
    Manbodh, RudyTechnische stafTrainer/coach
    Ransing, RobbyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mrt. 09:30RSC 45+2 - SVV '91 45+1Sportpark Het Maallaand
    11 mrt. 10:15Holten 45+1 - SVV '91 45+1Sportpark Meermanskamp
    18 mrt. 10:00SVV '91 45+1 - Borne 45+1Wethouder Horstman sportpark
    25 mrt. 09:30Almelo 45+3 - SVV '91 45+1Sportpark Ossenkoppelerhoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 45+1 (0599 Veteranen 45+ 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Holten 45+111006153
    2Holten 45+311008443
    3Borne 45+111003213
    4Almelo 45+300000000
    5De Zweef 45+100000000
    6Hengelo 45+200000000
    7SVV '91 45+100000000
    8RKSV 45+1100123-10
    9RSC 45+2100148-40
    10RKSV Bornerbroek 45+1100116-50

    Poulestanden 45+1 (0593 Veteranen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Losser 45+1980180225824
    2Tubantia 45+1980149202924
    3Hengelo 45+1861141172419
    4AJC '96 45+1950444291515
    5Vosta 45+174124233913
    6SC Enschede 45+1540137142312
    7Avanti W. 45+183143236-410
    8La Première 45+283143546-1110
    9BWO 45+1103163541-610
    10Vosta 45+2102083554-196
    11Hengelo 45+291171983-644
    12SVV '91 45+180081973-540
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Biharie, SoenielTeamspeler
    Girjasing, HendryTeamspeler
    Jagai, RoyTeamspeler
    Manbodh, RonnyTeamspeler
    Manbodh, RudyTeamspeler
    Mourik, Marcel vanTeamspeler
    Ransing, RobbyTeamspeler
    Sardjoemissier, StevenTeamspeler
    Wink, LodiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.