• 45+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Jagai, RoyTechnische stafAss.-trainer/coach
    Ransing, RobbyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 apr. 10:00SVV '91 45+1 - RKSV 45+1Wethouder Horstman sportpark
    29 apr. 10:00SVV '91 45+1 - Hengelo 45+2Wethouder Horstman sportpark
    6 mei. 09:30RSC 45+2 - SVV '91 45+1Sportpark Het Maallaand
    13 mei. 09:30RKSV Bornerbroek 45+1 - SVV '91 45+1Sportpark 't Brook
    20 mei. 10:00SVV '91 45+1 - Borne 45+1Wethouder Horstman sportpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 apr.SVV '91 45+1 - Holten 45+35 - 2
    15 apr.De Zweef 45+1 - SVV '91 45+11 - 8
  • Poulestanden 45+1 (0599 Veteranen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Holten 45+1632123101311
    2SVV '91 45+143101981110
    3Borne 45+153111613310
    4RSC 45+263123127410
    5Holten 45+35302222119
    6Almelo 45+35212171527
    7RKSV 45+15113151504
    8RKSV Bornerbroek 45+151131425-114
    9De Zweef 45+130121020-101
    10Hengelo 45+240131023-131

    Poulestanden 45+1 (0593 Veteranen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Losser 45+1980180225824
    2Tubantia 45+1980149202924
    3Hengelo 45+1861141172419
    4AJC '96 45+1950444291515
    5Vosta 45+174124233913
    6SC Enschede 45+1540137142312
    7Avanti W. 45+183143236-410
    8La Première 45+283143546-1110
    9BWO 45+1103163541-610
    10Vosta 45+2102083554-196
    11Hengelo 45+291171983-644
    12SVV '91 45+180081973-540
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Biharie, SoenielTeamspeler
    Girjasing, HendryTeamspeler
    Jagai, RoyTeamspeler
    Kartoidjojo, RedjinTeamspeler
    Mourik, Marcel vanTeamspeler
    Ransing, RobbyTeamspeler
    Sardjoemissier, StevenTeamspeler
    Wink, LodiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.